EVE Online: Equinox Genişlemesi 11 Haziran’da Çıkıyor

CCP Games tarafından 11 Haziran tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan EVE Online: Equinox genişletmesi duyuruldu.

EVE Online: Equinox, oyuncuların nullsec’in zengin kaynaklarından stratejik olarak yararlanmasına ve güçlü yeni uzay gemisi SKINR aracıyla oyun içi kimliklerini özelleştirmesine olanak tanıyacak. Oyuncular, alanı kontrol etmelerine ve şekillendirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni gemiler ve teknolojiler edinebilecekler.

Oyuncular, Upwell Konsorsiyumu’nun yeni ürün yelpazesiyle çeşitli gezegen kaynaklarını, güneş enerjisini ve klonlanmış işgücünün emeğini toplayacak ve kullanacaklar. SKINR ise oyuncuların kendi gemi görünümlerini oluşturmasına, özelleştirmesine ve satmasına olanak tanıyacak.

Equinox ayrıca şirket yönetimine bir dizi iyileştirme ve yeni oyuncuların New Eden’in inceliklerini öğrenmesi için genişletilmiş bir yol getirecek. Kolaylaştırılmış ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü revizyonu şirket penceresinde gezinmeyi kolaylaştırırken üyeler, gemileri feda etmenin, enkazları kurtarmanın ve Sadakat Puanı kazanmanın yeni yollarını kullanarak Şirket projelerine katkıda bulunabilecek.

AIR kariyer sisteminde yapılan geliştirmeler, çaylak pilotların daha da çeşitli günlük zorluklarla mücadele ettiğini ve uzun vadeli hedeflere katkıda bulunduğunu görecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir